Kategorie

 

catering

Náš profesionální tým má mnoholeté zkušenosti Přejeme si, abyste s námi objevili nové možnosti moderní kuchyně. Nabízíme precizní profesionální práci kuchařů, nadstandardní servis a příjemnou atmosféru při samotné akci. Jídlo Vám připravíme na míru podle přání. Naší doménou je příprava nebo dokončení pokrmů před hosty. K pořádání akcí nabízíme párty stany, dětské skákací hrady, party dort (viz. podrobnýpopis v sekci "párty dort"), světelné efekty, hudební reprodukce s DJ, venkovní grily, i veškerý potřebný inventář. Nezapomínáme na děti, o ty je vždy postarano. V případě potřeby lze zajistit hlídání dětí, animátory či asistenty.


salátekfiremní akce

Pořádáte firemní akci, obchodní jednání, večírek nebo třeba vernisáž?  Náš tým Vám rád zajistí vše potřebné.

 

 

 

salátekoslavy narozenin

Chystáte oslavu narozenin, setkání  nebo výročí?  Zajistíme Vám kompletní servis, včetně slavnostní výzdoby, focení, natáčení celé akce a zajištění zábavného programu. To vše na zvoleném místě v libovolném čase.

 

salátekdětské párty

Není nic krásnějšího, než rozzářená dětská očička. Připravíme Vám nezapomenutelné chvíle, neodolatelné dobroty a bohatý zábavný program. Můžeme zajistit hudbu, DJ, profesionálního zpěváka, animátora, kouzelníka a do toho všeho spoustu balónků a světelných efektů. Velmi oblíbenou show je vaření s šéfkuchařem přímo "na place" a přitom si vše moci  ochutnávat. Po dohodě lze připravit dort i s ohňostrojem.salátekzahradní párty

Pro tuto příležitost máme připravené párty stany, které přivezeme na dané místo  a postaráme se o veškerý potřebný inventář.

 

 

 

 

 

 

 

salátekprivátní šéfkuchař

Plánujete romantickou večeři pro dva, večírek pro přátele, oslavu nebo firemní akci a nevíte si rady s pohoštěním? O vše se Vám rádi postaráme, připravíme menu, nakoupíme suroviny, přivezeme potřebný inventář. Privátní šéfkuchař připraví delikatesy dle Vašeho přání a Vy se budete moci plně věnovat hostům. Akce může být jak u Vás doma, tak na Vámi zvoleném místě.


Napište nám

Our hotline is available 24/7